Karadağ Şirket Kurma ve Oturum 1250€

Karadağ Iphone Fiyatları 2023

Karadağ, araba fiyatları yanı sıra cep telefonu fiyatları konusunda da son derece makul. Bize en çok sorulan soruların başında Karadağ iphone fiyatları 2023 geliyor. Eğer Karadağ’a gezmeye geliyorsanız cep telefonunuzu buradan alabilir ve kayıt ücreti ödedikten sonra bile son derece karlı durumda olabilirsiniz. Eğer Karadağ’da bizimle iletişime geçerseniz sizlere garantili ve sıfır hiç açılmamış kutusunda iphone telefonları piyasa fiyatının altında almanızı sağlayabiliriz.

Biz nasıl piyasanın altında fiyatlarla Iphone bulabiliyoruz?

Aslında Karadağ iphone fiyatları 2023 hemen hemen her yerde aynı. Sizler turist olarak gediğinizde telefonlara bizim Türkiye’de ki Turkcell ve Vodafone gibi firmalardan bakıyorsunuz. Bu durumda siz telefonu Turkcell shop fiyatıyla alırsınız. Bizler ise telefonları aynı Hepsiburada.com gibi platformlarda satan kişilerden temin ederiz. Mesela Karadağ’ın en büyük teknoloji marketi teknomax mağazalarıdır. Burada iphone 14 pro max 128 fiyatı 1435€ olarak 23 mayıs 2023 tarihinde satılmaktadır.

Bizim anlaşmalı çalıştığımız ithalatçı firmalar ise telefonlara fiyat vermez. Borsa gibi günlük olarak fiyatlar belirlenir. Ekran resminden de göreceğiniz gibi üzerinde fiyat yerine fiyatını sorunuz yazar. Sizin 1450-1500€ arasında bulacağınız telefonu biz sizlere en az 150-200€ daha ucuza temin edebiliriz.


Karadağ iphone fiyatları 2023

iphone 14
iphone 14 pro
iphone 14 pro max
iphone 14 pro

Bu telefon modelleri için bize whatsapp üzerinden fiyat sorabilirsiniz. Karadağ’da merkezi caddelerdeki mağazalarımıza gelerek kendiniz satın alabilirsiniz.

Exit mobile version