Site icon Karadağ Şirket Kurma ve Oturum 1250€

Karadağ Şirket Açma Şartları

Karadağ şirket açma şartları en çok karşımıza çıkan soruların başında geliyor. Karadağ’da şirket açmak isteyenler için bu rehberi hazırlamaya karar verdik. Karadağ’da şirket açma sürecini baştan sona sizin için toparladık.

Karadağ Şirket Açma Şartları 2023 – Karadağ’da şirket açmak için ne yapmalıyım?

Şirket isminizi belirleyelim:

Karadağ’da şirket açma şartları 2023 itibari ile hala son derece kolaydır. Karadağ’da şirket açmak için ilk yapmanız gereken açacağınız şirket ismine karar vermek olacaktır. seçtiğiniz şirket ismi avukatlarımız ya da asistanlarımız tarafından uygunluk kontrolü yapılır. Eğer isim müsait ise bu isme uygun vekaletname hazırlanarak sizlere iletilir.

Vekaletnameyi Neden Şirket İsmine Göre Hazırlıyorsunuz?

Biz kendimize ve çalışanlarımıza son derece güveniyoruz. Sizler bizimle ilk defa çalışacağını için biz vekaletnameyi genel olarak değilde sadece size açmakla sorumlu olduğumu şirket adına hazırlıyoruz. Bu vekaletname asla sizi borçlandırmamıza ya da adınıza başka şirketler açmamıza izin vermediği için sizde gönül rahatlığı ile vekaletname verebiliyorsunuz.

Karadağ’da Şirketinizi Açıyoruz:

Vekaletname bize ulaşana kadar yeminli tercümanlarımız vekaletnamenin çevirilerini hazırlar. Vekaletnamenin bize ulaşması ile beraber önceden hazırlanmış olan dosyanız şirket kurulumu için işleme konulur. Yaklaşık olarak 3-10 iş günü arasında şirket kurulumunuz tamamlanır. Karadağ’da şirket açma işleminiz tamamlandıktan sonra artık Karadağ’da oturum almaya hazırsını demektir. Sizin için kuracağımız şirket limited şirkettir.

Şirketimizi Kurduk Şimdi Karadağ’da Oturum Alma Zamanı:

Karadağ şirket açma işlemleri tamamlandıktan sonra artık oturum için başvurumuzu yapmaya hazırız. Önceliğimiz aşağıda listesini verdiğim belgelerin hazırlanması.

Karadağ’da Oturum Almak İçin Gerekli Belgeler:
1- Mezuniyet belgesi. Son mezun olunan okuldan alınan diploma ve ya mezun yazısı. Belgenin getirilmeden önce apostil yapılması gerekir.
2- Sabıka kaydı. Adliyelerden ya da Kaymakamlıklardan temin edilebilir. Belgenin apostilli olması gerekir.
3- Eğer Üniversite mezunu olarak başvuruyorsanız Transkript belgeniz. Apostil gerekmez

Belgeleriniz hazır ise sizi sadece 2 iş günü için Karadağ’a davet ederiz.

Karadağ’da kimler şirket açabilir?

Karadağ’da şirket açma şartları aslında çok basittir. Karadağ’da şirket açmak için hiç bir şart veya kural yoktur. Karadağ’da şirket açmak için sadece bir vekaletname vermeniz yeterlidir.

Karadağ’da Kimler Şirket Açarak Oturum Alabilir?

Adli sicil kaydında 6 aydan büyük bir ceza kaydı bulunmayan ve en az ortaokul mezunu olan herkes Karadağ’da şirket açarak oturum alabilir.

Karadağ Şirket Açma Maliyeti 2023

Karadağ’da şirket açma maliyeti bir kişi için oturum alma dahil olarak lise mezunları için 1250€ üniversite mezunları için 1350€ olarak sizlere hizmet sunmaktayız.

Aklınıza takılan her soru için ücretsiz olarak bize danışabilirsiniz.

Exit mobile version