Site icon Karadağ Şirket Kurma ve Oturum 1250€

Karadağ Şirket Kapatma? Kapatmazsam Türkiye’de Sorun Yaşar mıyım

Son yıllarda çok fazla türk Karadağ’da şirket açmakta ve bir hevesle açılan bu şirketler daha sonra mali sorumluluklarını yerine getirmediği için maliyeye, muhasebecilere ve bazı diğer kurumlara borç oluşmaktadır. Bu durumdan rahatsız olan Karadağ Hükümeti, Türkiye Hükümeti ile bir anlaşma imzalayarak alacakların takibi ve tahsili için çözüm arayışındadır.

Sonuç olarak ödemelerini yapmayan mükellefler için Karadağ’da yakalama kararı çıkarılmasına karar verilmiştir. Kişinin Karadağ’da bulunması ya da tekrar gelmesi durumunda yakalama kararına istinaden hareket edilecektir.

Aynı zamanda Türkiye Cumhuriyeti Maliye Bakanlığı ile yapılan anlaşma ile bu alacakların Türkiye’de takip ve tahsilinin sağlanması istenmektedir.

Eğer Karadağ’da bir şirketiniz var ve birikmiş ödemeleri olduğunu düşünüyorsanız bizimle iletişime geçerek sizin için kontrol etmemizi sağlayabilirsiniz. Talep etmeniz durumunda ödemelerinizi yaparak vekaletname ile şirket kapama işlemlerinizide sizin yerinize gerçekleştirebiliriz.

Karadağ şirket kapatma süreci ile ilgili sizlere hizmet sunmaktan mutluluk duyarız.

Daha detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebiliriniz.

Exit mobile version