Genel

Karadağ Ucuz Uçak Bileti Nasıl Bulunur. Karadağa Farklı Ulaşım Alternatifleri:

Karadağ Şirket Kurma ve danışmanlık firması olarak her ay yüzlerce danışan ile görüşüyor bir kısmına da Karadağ’da şirket kurulumu yapıyoruz. Bu sayede edindiğimiz bazı tecrübeleri sizinle paylaşarak, sizlerin daha uygun bir bütçe ile seyahat edebilmesine yardımcı olmak istiyoruz.

Karadağ’da gelmem gereken havalimanı hangisi?

Karadağ iki önemli havalimanı ile uluslararası uçuşlarını gerçekleştirmektedir. Bunlardan birisi Podgorica diğeri ise Tivat havalimanıdır. Tivat havalimanı küçük ve genellikle yaz ayalarında daha aktif olan bir havalimanıdır. Eğer Kotor, Tivat, Budva gibi yazlık şehirlere devam edecekseniz Tivat havalimanı sizin için daha uygun olabilir. Eğer başkent’e inmek ve ülkeyi tanımak istiyorsanız Podgorica havalimanı daha iyi bir seçim olacaktır. Ayrıca danışmanınız olarak bizler sizi şirket kurulumu yapacağınız adrese göre yönlendirerek hangi havalimanına geleceğiniz konusunda yönlendiriyoruz.

Karadağ için ucuz uçak bileti nasıl bulurum?

Karadağa ucuz uçak bileti bulmak için en doğru uygulama / web sitesi skyscanner.com.tr diyebiliriz. Bu site aynı anda onlarca uçak firmasından direk veya aktarmalı uçuşları sizin için kontrol ederek size tüm fiyatları sunmakta. Ayrıca isterseniz aylık uçuş planını görüntüleyerek sizin uygun olan tarihi seçmenize olanak sağlamakta. Yani siz aradığınız tarihte değilde 2 gün sonra nerede ise yarı fiyatına bilet olduğu görebilirsiniz. Ayrıca Air Serbia yani Sırbistan Hava Yolları Türkiye’deki bir çok noktadan önce Belgrad sonra Podgorica ya da Tivat havalimanına aktarmalı uçuşlar yapmakta. Skyscanner.com.tr üzerinde Air Serbia listelensede biz sizin bağımsız olarak Sırbistan Hava Yolları web sitesinden kontrol etmenizi tavsiye deriz.

Tiran Arnavutluk üzerinden Karadağ’a gelin

Karadağ uçak biletleri bazen çok pahalı olabiliyor. Bu durumda Pegasus havayollarının Arnavutluk, Tiran uçuşlarını kontrol edebilirsiniz. Buradan kişi başı 35-40€ ödeyerek kara yolu ile Karadağ’a ulaşabilirsiniz. Ya da 130€ civarında 3-4 kişi için vip transfer ile Karadağ Podgorica şehrine kolayca ulaşabilirsiniz. Arnavutluk Türkler’den vize istememektedir. Tiran havalimanına 2-3 bin TL aralığında uçak bileti bulabilirsiniz.

Bu tarz bir ulaşım ihtiyacınız olursa bizimle de iletişim kurabilirsiniz. Karadağ Şirket Kurulumu ve Karadağ oturum alma ile ilgili konularda da bizimle iletişime geçebilirsiniz.