Karadağ Şirket Kurma ve Oturum 1250€

Karadağ Iphone 15 Fiyatları 2024 – Karadağ’dan Telefon Almaya Değer mi?

Yurtdışına seyahat eden türklerin en çok merak ettiği konuların başında o ülkedeki iphone fiyatları geliyor. Yurtdışından gelen telefonların Türkiye de kayıt ücreti olması sebebi ile alacakları telefonun kayıt sonrası hala karlı olup olmayacağını bilmek istiyorlar. Sizler için bu yazımızda 2024 Karadağ İphone fiyatlarını toparladık. Bu sayede Karadağ’dan telefon almak mantıklımı değil mi sizde karar verebilirsiniz.

Karadağ Iphone Fiyatları 2024

Karadağ’da bir kaç büyük teknoloji market mevcut. Bu marketlerdeki fiyatların dışında spot alım satım yapan mağazalarda var. Spot alım satın yapan mağazalarda ücretler teknoloji marketlere göre 100-150€ daha ucuz olabiliyor.

İlk olarak https://tehnomax.me/ sitesindeki iphone fiyatlarına bakalım.

Bazı arkadaşlar bize soruyor. O yüzden açıklama ihtiyacı hissediyoruz. Burada gözüken taksitli satışları türk kredi kartları ile alamazsınız.

Şimdi fiyat arkını anlamak için https://www.multicom.me/ sitesi üzerinden fiyatlara bakalım.

Sizlere Zhop üzerinden spot fiyatları da en kısa zamanda sitemize eklemeye çalışacağız Bu sayede sizlerde Karadağ iphone fiyatları hakkında detaylı bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca buradan Iphone alarak kaydettirmeye değer mi bunun hesabını yapmış olursunuz.

Exit mobile version