Genel

Karadağ Şirket Kurma Ortaokul Diploması İle

Karadağ’da şirket kurma sürecinde herhangi bir belge veya evrak gereksinimi bulunmamaktadır. Karadağ şirket kurma süreci sadece pasaport ve vekaletname ile tamanlanmaktadır. Şirket kurma süreci için tek gereken şey sizin şirketi kuracak firma, muhasebeci ya da avukata vereceğiniz vekaletnamedir.

Karadağ’da oturum almak için gereken bazı belgeler vardır. Bunlardan en önemlisi eğtim belgenizdir. Özellikle Üniversite ya da Lise diploması ile sorunsuz oturum alınırken ortaokul diploması bazen sorun olabilmektedir. Karadağ temel eğitim sistemine göre en az 9 yıllık eğitimi tamamlamayanlar şirketlerde yönetici olamamaktadır.

Karadağ’da Ortaokul Diploması İle Oturum Alabilir miyim?

Bu sorunun direk cevabını vermek zordur bu yüzden bizimle iletişime geçerek ortaokul diplomanızın bir kopyasını iletmeniz durumunda avukatlarımız durumu değerlendirerek size en net cevabı vereceklerdir. Karadağ’da ortaokul diploması ile oturum almak için bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.

Karadağ’da Şirket Kurmak için geç kalmayın. 1250€ dan başlayan yasal Karadağ Şirket Kurma kampanyamız ile sizde Avrupa’da yerinizi alın.