Karadağ Şirket Kurma ve Oturum 1250€

Karadağ Şirket Sorgulama Nasıl Yapılır.

Karadağ’da yeni bir şirket açmak için şirket ismi sorguluyor ya da şirketinizin hala aktif olup olmadığını mı görmek istiyorsunuz. Karadağ şirket sorgulama için kullanabileceğiniz bir internet sitesi var ve nasıl yapabileceğinizi size detaylı biçimde anlatmaya çalıştık.

Karadağ Şirket Sorgulama için aşağıdaki linki tıklayınız.

http://195.66.189.183:8083/Home/

Açılan sayfada karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran çıkacaktır. Bu ekranda en üst satıra sorgulamak istediğiniz şirket ismini ya da kullanmak istediğiniz şirket isminiz yazınız.

Şirket ismini yazdıktan sonra altta yer alan ben robot değilim kutusunu işaretleyiniz.

Daha sonra Trazi yazan butona tıklayarak sorgulamayı yapınız.

Biz sonucun net olması için kendi şirket ismimiz ile sorgulama yaptık. Cure Holiday olarak yaptığımız sorgulama sonucu şirketimizin bilgileri geldi. En solda yer alan dosya simgelerine tıklayarak şirket ile ilgili detayları görebilirsiniz.

Eğer şirket ismi için sorgulama yaptınız ve aşağıdaki gibi bir ekran ile karşılaşırsanız aradığınız şirket ismi yok ya da şirket ismini yanlış yazdınız demektir.

Eğer Karadağ şirket sorgulama ekranı üzerinden bir çok isim ile karşılaştı iseniz, aradığını şirket ismi dolu ya da benzer isimler var demektir.

Karadağ şirket sorgulama ekranı ile yapacağınız sorgular genelde doğru bir yönlendirme yapsada emin olmak için CRPS denilen kurumdan sorgulama yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Karadağ şirket sorgulama ile ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Karadağ şirket kurma süreci ile ilgili tüm sorulanız için bize ulaşabilirsiniz.

Karadağ şirket kapatma ile ilgili talepleriniz içinde bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Exit mobile version