Karadağ Kiralık Ev fiyatları konusunda sizlere fiyatlara bakabileceğiniz siteleri ve bu konuda en çok yapılan hataları paylaşmak istiyorum. Karadağ’da Emlak Siteleri son derece eski ve kötü teknolojiyi kullanıyorlar. Bu yüzden Karadağ Ev Fiyatları ile ilgili analiz çalışması yaparken bir çok sorun oluşmakta. Şimdi öncelikle en popüler Karadağ Emlak Sitesi bilgisini sizlerle paylaşayım.

Karadağ Emlak Siteleri (Sahibinden benzeri)

Karadağ’da ev kiralamak ya da gayrimenkul satın almak istediğinizde ilk karşınıza çıkacak olan internet sitesi oglasi.me olacaktır. Oglasi internet sitesi aslında haftalık olarak yayımlanan bir ilan dergisinin dijital ortamdaki halidir. Sitede arama yapmak ve sonuçlara ulaşmak görseller ile desteklenmiştir.

Yukarıdaki resimde göreceğiniz gibi, girişte üstten gayrimenkul işareti olan binaları seçerseniz gayrimenkul ilanlarını görebilirsiniz. Daha sonra aşağıda açılan menüde

1- Daire

2- Bahçeli evler

3- Arsa

4- İşyeri

5- Park yeri / Garaj

İlanlarını seçerek arama yapabilirsiniz. Daha çok filtreleme özelliğini kullanabilmek için ise ilave filtreleme özelliklerini aktif etmeniz yeterli olacaktır. İlave filtreleme özelliklerinin aktif olması için alt kategori seçmeniz yeterli olacaktır.

Üstte gördüğünüz gibi daireler kategorisini seçince ilave arama özellikleri aktif oldu ve daha detaylı arama yapabiliyoruz. Artık satılık ya da kiralık ve ya bölge gibi bir çok filtreleme özelliğini aktif olarak kullanabilirsiniz.

Karadağ Ev Fiyatları Araştırılırken En Sık Yapılan Hata

Karadağ kiralık ev ya da Satılık ev fiyatları araştırılırken en sık yapılan hataların başında tarihi kontrol etmemek geliyor. Özellikle en popüler Karadağ emlak sitesi olan oglasi.me sitesinde 3-4 yıl önceki ilanlar bile kaldırılmıyor ve sitede kalmaya devam ediyor. Tabi bir çok kullanıcıda bunu fark etmediği için genellikle konut fiyatları ya da kiralama fiyatları ile ilgili yanlış hesaplamalar yapıyor.

Resimde göreceğiniz üzere hala 2021 yılından kalma ilanlar sitede bulunuyor. Bu yüzden özellikle Karadağ ev fiyatları ile ilgili sitelere bakarken ilan tarihine özellikle dikkat etmenizi tavsiye ediyoruz.

Karadağ’da ev kiralamak ya da ev almak istiyorsanız sakın komisyon ödemeyin!

Karadağ gayrimenkul piyasasında gayrimenkul alan ya da gayrimenkul kiralayan kişilerden komisyon alınmamaktadır. Biz danışmanlık firmamız bünyesinde barındırdığımız gayrimenkul danışmanlarımız ile sizlere doğru fiyata doğru gayrimenkulu bulmanız konusunda yardımcı oluyoruz. Karadağ ev fiyatları için bizimle iletişime geçebilir ve ücretsiz olarak danışmanlık hizmeti alabilirsiniz.