Karadağ şirket kurma maliyeti 2023 yılı itibari ile sadece 200€’dur. Karadağ Oturum Alma Maliyeti ise ortalama 500-550€ civarındadır. Üniversite mezunları için gelen ilave 100€ maliyetle beraber toplam maliyetler 800-900€ bandında olacaktır. Bunun üzerine bazı küçük harcamalar ilave edilebilir. Ulaşım, fotokopi, personel maaşı gibi. Bu durumda bile biz %30 kar marjı ile çalışarak sizlere Karadağ şirket kurma ücreti olarak 1250€ (lise mezunu) ve 1350€ (üniversite mezunu) vermekteyiz. 

Bizden Hizmet Alıp Pahalı Satanlara Dolandırılmayın!

Son zamanlarda karşımıza en çıkan konuların başında fiyat konusunda aldatmaca yapan şahıslar çıkıyor. Bu kişiler sizlere bizimle aynı hizmeti çok daha pahalıya satmak için o fiyata o işi yapamazlar sorun çıkar gibi yalanlar ile sizden 500-1000€ daha fazla fiyatlar talep ediyorlar. Size 1800-2500€ arası fiyatlar vermeye çalışıyorlar. 
 

Sahte oturum kartı diye bişey olamaz!

Tüm sürecin yasal ve kurallarına uygun olduğu bir sistem içinde çalışan firmamız bu durumlara son derece üzülmektedir. En son sizinle beraber devlet dairesinde parmak izi verilmekte ve fotoğrafınız çekilmektedir. Nasıl bir yöntem ile bizler sahte devlet binaları veya bu tarz işlemler yapabiliriz. Lütfen sizi korkutarak sizden daha fazla para kazanmaya çalışan bu kişilere itibar etmeyiniz. 

 

Binlerce Danışan Referansımız İle Sizlere Yasal ve Temiz Bir Süreç Sunuyoruz

Bir çok Karadağ danışman firmasının aksine ayda 1-2 şirket kurarak ayakta kalmaya çalışmıyoruz. Bu yüzden kendi bünyemizde avukatlarımız ve lokal asistanlarımız ile sizlere her işlemin yasal mevzuata uygun olduğu sorunsuz bir süreç garantisi veriyoruz. 

 

Karadağ şirket kurmak için çok tercih edilen bir Balkan ülkesidir. Şirket Kurmak Karadağ AB’ye tam üye olana kadar son derece kolay ve kısa süren bir işlemdir. Karadağ’ın AB’ye tam üye olması ile birlikte bu şansın ortadan kalkacağı kesindir. Şu an için Karadaş Şirket Kurma Maliyeti bizim firmamız tarafından lise mezunları için 1250€ Üniversite Mezunları için ise 1350€ olarak sunulmaktadır. Fiyat farkının sebebi ise transkript çevirileri ve denklink işlemlerindeki ek maliyetlerden kaynaklanmaktadır. €

Sürpriz Ödemeler, Sonradan Talep Edilen Ek Maliyetler, Muhasebe Aidatına Eklenen Komisyonlar Bizde Yok...

Bir çok danışman firma kendi fiyat politikasını belirlemiştir. Karadağ şirket kurma maliyeti çalışan kişi sayınız, muhasebeci ile olan anlaşmanız ve yaşam standartlarınıza bağlıdır. Bunun dışında tüm şirket kurulumları yasal ve aynı standartlar da yapılmaktadır. Hiç bir danışman firmanın ek bir özelliği yoktur. Bazı firmalar kendi içimizde muhasebemiz var diyerek bunu sunsada bu avantaj değil dezavantajdır. Zamanla ülkeyi öğrenip kendiniz istediğini muhasebeci ile istediğiniz standartlarda çalışabilirsiniz. 

Karadağ şirket kurmak işlemleri ilk gelişinizde halledebileceğiniz bir işlemdir. İkinci defa gelme sebebiniz ise şirket kurulumu sonrasında oturum kartı için yapacağınız başvuru içindir. 

Eğer bir kere gelerek işlemleri tamamlamak ve uzun süre beklemek istemiyorsanız şirket kurulum işlemleri için vekaletname verebilirsiniz. Şirket kurulumu vekaletname ile yapılabilmekte, oturum başvurusu ise şahsi başvuru olmadan yapılamamaktadır. Vekaletname ile bir kere gelerek Karadağ Şirket Kurmak işlemleri ile oturum kartı işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Karadağ Şirket Kurma maliyeti konaklama ve yolculuk ücretleri hariç  lise mezunları için 1250€ üniversite mezunları için 1350€ dur.

Firmamız tarafından sunulun Karadağ Şirket Kurma fiyatı olan 1350€’ya 

Karadağ Şirket kurulumu muhasebe ücretleri, çeviri maliyetleri, ödenecek vergi ve harçlar ile şirket kuran kişinin oturum kartı başvurusu ve kart ücreti dahildir. 

Karadağ’da şirket kurmak yolculuğun ilk adımıdır. Karadağ’da kuracağınız şirket için aylık bir muhasebeci ücreti ve sigorta bedeliniz vardır. Bu ücret yaklaşık olarak aylık 85€ civarında olacaktır. 

Karadağ Şirket Kurmak ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermeye çalıştık. Aklınıza takılan tüm diğer sorular için ücretsiz olarak bize danışabilirsiniz.