Karadağ Şirket Kurma Maliyeti Nedir? Ne Kadar Sürer?

Karadağ şirket kurmak için çok tercih edilen bir Balkan ülkesidir. Şirket Kurmak Karadağ AB’ye tam üye olana kadar son derece kolay ve kısa süren bir işlemdir. Karadağ’ın AB’ye tam üye olması ile birlikte bu şansın ortadan kalkacağı kesindir. Şu an için Karadaş Şirket Kurma Maliyeti bizim firmamız tarafından 1350€ olarak sunulmaktadır. Karadağ Şirket Kurma Maliyetini gelin beraber hesaplayalım.

 

Sürpriz Ödemeler, Sonradan Talep Edilen Ek Maliyetler, Muhasebe Aidatına Eklenen Komisyonlar Bizde Yok...

Bir çok danışman firma kendi fiyat politikasını belirlemiştir. Karadağ şirket kurma maliyeti çalışan kişi sayınız, muhasebeci ile olan anlaşmanız ve yaşam standartlarınıza bağlıdır. Bunun dışında tüm şirket kurulumları yasal ve aynı standartlar da yapılmaktadır. Hiç bir danışman firmanın ek bir özelliği yoktur. Bazı firmalar kendi içimizde muhasebemiz var diyerek bunu sunsada bu avantaj değil dezavantajdır. Zamanla ülkeyi öğrenip kendiniz istediğini muhasebeci ile istediğiniz standartlarda çalışabilirsiniz. 

Karadağ şirket kurmak işlemleri ilk gelişinizde halledebileceğiniz bir işlemdir. İkinci defa gelme sebebiniz ise şirket kurulumu sonrasında oturum kartı için yapacağınız başvuru içindir. 

Eğer bir kere gelerek işlemleri tamamlamak ve uzun süre beklemek istemiyorsanız şirket kurulum işlemleri için vekaletname verebilirsiniz. Şirket kurulumu vekaletname ile yapılabilmekte, oturum başvurusu ise şahsi başvuru olmadan yapılamamaktadır. Vekaletname ile bir kere gelerek Karadağ Şirket Kurmak işlemleri ile oturum kartı işlemlerinizi halledebilirsiniz.

Karadağ Şirket Kurma maliyeti konaklama ve yolculuk ücretleri hariç 1350€ dur.

Firmamız tarafından sunulun Karadağ Şirket Kurma fiyatı olan 1350€’ya 

Karadağ Şirket kurulumu muhasebe ücretleri, çeviri maliyetleri, ödenecek vergi ve harçlar ile şirket kuran kişinin oturum kartı başvurusu ve kart ücreti dahildir. 

Karadağ’da şirket kurmak yolculuğun ilk adımıdır. Karadağ’da kuracağınız şirket için aylık bir muhasebeci ücreti ve sigorta bedeliniz vardır. Bu ücret yaklaşık olarak aylık 85€ civarında olacaktır. 

Karadağ Şirket Kurmak ile ilgili aklınıza takılan tüm sorulara cevap vermeye çalıştık. Aklınıza takılan tüm diğer sorular için ücretsiz olarak bize danışabilirsiniz.