Karadağ’da şirket kurmak ve Karadağ oturumu almak son derece popüler hale geldi. Bir çok türk vatandaşı kendisi ve ailesinin geleceği için kısa zamanda Avrupa Birliğine üye olması kesin olan Karadağ’da şirket açarak oturum alıyor. Peki Karadağ’da Hızlı şirket kurmak mümkün mü? En hızlı ne kadar sürede şirket kurabiliriz.

Karadağ’da Şirket Kurmak

Karadağ’da şirket kurmak ortalama 15 gün sürmektedir. Vekaletnameniz hazır olduktan sonra bize ulaştığı günden ya da Karadağ’da vekaletname verdiğiniz günden bir gün sonra Karadağ’da şirket kurma işlemleriniz başlatılır. İşlemlerin başlaması ile birlikte şirket kurma süresi 13-17 gün aralığında olmaktadır. Bunuda ortalama 15 gün kabul edebiliriz.

Karadağ’da Hızlı Şirket Kurmak Mümkün mü?

Karadağ’da bulunuyor ve tüm işlemleri hızlıca halledip geri dönmek istiyor iseniz Karadağ’da hızlı şirket kurmak sizin için daha iyi olabilir. Karadağ’da şirketinizi hızlı kurarak uzun süre konaklama ücreti ödemeden ya da oturum kartı başvurusu için tekrar geri kalmak zorunda kalmadan süreci tamamlayabilirsiniz.

Karadağ’da Hızlı Şirket Kurmak Ne Kadar Sürer?

Karadağ’da hızlı şirket kurmak için bizimle iletişime geçerseniz size başvuru tarihinizde şirketinizi ne kadar hızlı kurabileceğimizi belirtiriz. Genelde Karadağ’da hızlı şirket kurmak 3-4 iş günü sürmektedir. Bu sayede hemen oturum kartı başvurunuzu yapabilirsiniz.