Genel

Karadağ’da Şirket Kurmak İçin 10 Neden

Karadağ son zamanlarda bir çok ülke vatandaşının yerleşmek istediğini ve Karadağ şirket kurmak yolu ile yerleşim hakkı alarak yaşamaya başladığı küçük bir balkan ülkesi. Peki neden insanlar Karadağ Şirket Kurmak ile bu kadar ilgili? Karadağ Avrupa Birliği üyelik müzakerelerini başarı ile sürdüren ve şu an bile avrupa birliğinde vizesiz seyahat edebilen bir ülke. Ayrıca hali hazırda Euro para birimi kullanmakta. Çok kısa bir zaman içinde de Avrupa birliğine girmesine kesin gözü ile bakılıyor. Ayrıca doğal güzellikleri ve sunduğu iş imkanları ilede çok gözde. Peki Avrupa Birliğine girme avantajları nelerdir. Karadağ’da Yaşam kurmak ne gibi avantajlar sağlar gelin bir bakalım.

 1. Serbest dolaşım: AB üyesi ülkeler arasında serbest dolaşım hakkıyla seyahat etmek ve taşınmak daha kolaydır. Karadağ’da şirket kurmak yolu ile Avrupa Birliği içinde yerleşim hakkı elde edebilirsiniz. (Karadağ’ın çok kısa sürede Avrupa Birliğine gireceğine kesin gözü ile bakılmaktadır)

 2. İş fırsatları: AB içindeki iş gücü piyasası, yurttaşlarına birçok iş fırsatı sunar ve AB vatandaşları, diğer AB ülkelerinde çalışma hakkına sahiptir. (Karadağ Şirket Kurmak yolu ile elde edeceğiniz şirketiniz ile bu güçlü ekonomiye hizmet ve ürün satma şansı elde edebilirsiniz)

 3. Yüksek yaşam standartları: Birçok AB ülkesi, yüksek yaşam standartları, yüksek gelirler ve sağlık hizmetleri sunar. (Karadağ’da yerleşim hakkı ile sizde bu hizmetlere ulaşım sağlayabilirsiniz)

 4. Eğitim olanakları: AB’de, birçok yüksek öğrenim kurumu mevcuttur ve AB yurttaşları, diğer AB ülkelerinde üniversite eğitimi alabilirler.(Kendiniz ya da çocuklarınız için bu eğitimlere erişim imkanı sağlayabilirsiniz)

 5. Sağlık hizmetleri: AB ülkelerinde, yüksek kalitede sağlık hizmetleri mevcuttur ve AB vatandaşları, seyahat ettiklerinde veya başka bir AB ülkesine taşındıklarında sağlık hizmetlerine erişimde sorun yaşamazlar. (Karadağ vatandaşlık vermek konusunda çok zor bir ülkedir. Ama AB içinde yaşarken bir çok değişik alternatifi değerlendirerek belkide bu şansa sahip olabilirsiniz)

 6. Sosyal güvenlik: AB ülkelerinde, geniş bir sosyal güvenlik ağı mevcuttur ve vatandaşların sağlık, işsizlik, fiziksel engellilik gibi durumlarında destek almaları sağlanır. (Karadağ’da kuracağınız şirket ile sizde Avrupa Birliği sosyal güvenlik sistemine katılmış olursunuz. Avrupa ülkesinden Euro maaş alan bir emekli haline gelebilirsiniz)

 7. Kültürel zenginlik: AB ülkeleri, tarihi ve kültürel mirasıyla ünlüdür ve birçok turistik seyahat imkanı sunar.

 8. Yatırım ve işletme fırsatları: AB ülkeleri, yatırım ve işletme açısından güvenli bir ortam sunar. (Güçlü ve güvenli ekonomide yer almak size ve işinize güven katabilir)

 9. Çevre dostu: AB ülkeleri, çevreyi korumaya yönelik politikalarla tanınır ve öncülük ederler.

 10. Siyasi istikrar: AB ülkeleri, siyasi istikrarları ve demokratik yapılarıyla bilinir ve vatandaşların güvenli bir ortamda yaşamalarını sağlarlar.


  Eğer sizde Karadağ’da şirket kurmak ve yerleşim almak ile ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz. Sizlere ücretsiz olarak ön görüşme ve aklınıza takılan soruları sorma şansı tanıyoruz. Tamamen resmi şirket kurulumu yapıyoruz. Şirket kurulumundan sonra da sizlere destek olmaya devam ediyoruz.