Genel

Montenegro Şirket Kurma Maliyeti – Gerekli Belgeler – Montenegro Şirket Kurma Rehberi

Montenegro şirket kurma süreci çok merak edilen konuların başında geliyor. Montenegro şirket kurmak ve oturum almak için neden bu kadar popüler gelin bunu beraber inceleyelim.

Montenegro’da Şirket Kurmak

Montenegro’da şirket kurmak özellikle Türk vatandaşları için son derece kolay ve hızlı bir süreç. Montenegro’da şirket kurmak için gerekli evrak listesi sadece kuracak kişiye verilecek bir vekaletnameden ibaret. Eğer bizim ile çalışıyorsanız bu vekaleti Türkiye’den verebilir ve hiç buraya gelmeden Montengro şirket kurma sürecini tamamlayabilirsiniz. Ya da isterseniz vekaletnameyi Montenegro’da vererekte bu süreci başlatabilirsiniz.

Montenegra’da Şirket Kurmak İçin Gerekli Olan Belgeler:

Montenegro’da şirket kurmak için pasaport fotokopiniz ile bizlere şirketi kurmak için vereceğiniz vekaletname yeterlidir.

Montenegro Oturum ve Çalışma İzni Almak

Montenegro’da şirketimizi kurduk şimdi sıra Montenegro oturum ve çalışma iznimizi almaya geldi. Montenegro nüfus işleri müdürlüğüne başvurmak için gerekli olan belgeleri hazırlamamız gerekiyor.

Montenegro’da Oturum Almak İçin Gerekli Olan Belgeler:

Montenegro oturum kartı başvurusu için gerekli olan belgeler ise şunlardır.

1- Mezuniyet belgesi. Üniversite veya Lise diploması ya da mezun yazısı olabilir.
2-Transkript. Üniversite mezunu olarak şirket kuranlar için
3-Sabıka kaydı

Önemli Not: Tüm belgelerin Apostilli olması gerekmektedir.

Montenegro’da Şirket Kurmak Ne Kadar Sürer?

Montenegro’da şirket kurmak yoğun olmayan kış sezonunda 10 iş günü çok yoğun olan yaz sezonunda ise 15-20 iş günü arasında tamamlanır.

Montenegro’da Oturum Almak Ne Kadar Sürer?

Montenegro’da oturum almak şirket kurulduktan sonra evrakların içeri verilmesi ile başlayan bir süreçtir. Şirket kurulum süreci tamamlandıktan sonra evraklar nufüs işleri müdürlüğüne verilerek parmak izi verilir ve fotoğraf çekilir. Bu işlemlerin tamamlanmasından sonra Montenegro oturum kartının çıkması 15 iş günü ile 45 iş günü arasında olabilir. Daha sakin kış aylarında 15 yoğun yaz aylarında ise bu süre 45 iş günü civarındadır.

Montenegro Şirket Kurma Maliyeti Nedir?

Montenegro’da şirket kurma ve oturum kartı alma maliyeti tüm hizmetler ve danışmanlık bedeli dahil lise mezunları için 1250€ üniversite mezunları için 1350€ olarak tarafınıza hizmet sunulmaktadır.

Aklınıza takılan tüm sorular için bizi arayabilir ya da mesaj atarak iletişime geçebilirsiniz. Her ay 20 den fazla şirket kurup oturum kartı alan bir firma olarak sizlere yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.