Genel

Karadağ’da Şirket Kurmak Kaç Para? Hangi Danışmanın Fiyatı Doğru?

Karadağ’da şirket kurma konusunda karşımıza çıkan sorunların başında diğer danışmanların fiyatları gelmekte. Bir çok Danışman kendi sunduğu hizmete göre fiyat politikaları belirlerken bir çok danışmanda mantık dışı yüksek rakamlardan şirket kuruluşu satmaya çalışmaktadır. Karadağ’da şirket kurmak kaç para sorununun cevabı bu yüzden farklılık göstermektedir.

Karadağ’da şirket kurmak kaç para olmalı?

Karadağ’da şirket kurmak kaç para olmalı sorusunun cevabını biz kendi sunduğumuz hizmetlere göre size açıklamaya çalışalım. Ama öncelikle en sık yapılan hataların başında gelen şirket kurmak ile danışmanlık almak arasındaki farkı açıklayalım.

Karadağ’da şirket kurmak: Bu süreci herhangi bir avukat ya da muhasebesi ilede yürütebilirsiniz. Bu tarz hizmet veren bir işletme şirketinizi kuracak ama size danışmanlık yapmayacaktır. Karadağ’da ev kiralama, konut satın alma, araç alımı, vergisel takip ve yasal mevzuatlar gibi konularda size sunacakları ek bir hizmet olmayacaktır. İşyerinizin kuruluş sürecine müdahil olmaz ve sizi tecrübeleri doğrultusunda yönlendirmezler. Bu onların suçu değildir. Size sundukları hizmet sadece yasal evrak sürecinin tamamlanmasıdır. Bu süreç tamamlandıktan sonra işleri bitmiş olur. O saatten sonra talep edeceğiniz her türlü hizmet ek bir bedel karşılığı size sunulur.

Karadağ’da danışmanlık hizmeti alarak şirket kurmak ise bir çok avantajı beraberinde getirir. Araç alımından tutun ev kiralamaya kadar bir çok işleminizde sizlere kolaylık sağlar, yasal süreci ve mevzuat değişikliklerini bilmenizi kolaylaştırır. İşletmeniz ile ilgili ihtiyaç ve gerekliliklerin çözümü için size yol gösterir.

Karadağ’da Şirket Kurmak Kaç Para?

Karadağ’da şirket kurmak eğer işlemlerinizi kendiniz takip ederek ve hata yapmadan çözebileceğinizi düşünüyor iseniz ortalama 800-1000€ arasında şirket kurulumu ve oturum işlemlerini (bir kişi için) tamamlamanız mümkündür. Bu ücretin içerisinde yeminli tercüman, çeviriler, harçlar ve vergiler dahil, sizin ulaşım maliyetleriniz veya resmi kurumla için karşınıza çıkabilecek ek çeviri ve kırtasiye masrafaları dahil değildir.

Karadağ’da Hangi Danışmanın Fiyatı Doğru?

Karadağ’da şirket kurmak ve oturum almak için bir çok danışman farklı fiyatlar vermektedir. Danışmanların sunacağı hizmetlere göre fiyat farklılıkları oluşsa da ortalama bir danışmanlık ücreti 1300-1800€ arasında olmalıdır.

Karadağ’da Şirket Kurmak İçin Bizim Fiyatımız 1350€ ve bu ücrete her şey dahildir. Noter ücretleri harçlar, şirket kurulumu, oturum kartı başvurusu ve şirket kaşesine kadar tüm hizmetler yanısıra bir yıl boyuncada sizlere uyum ve hukuksal mevzuat ile ilgili destek verilmektedir.