Karadağ’da Nasıl Şirket Kurabilirim?

Karadağ’da şirket kurma son derece basit ve yaklaşık olarak 45-60 gün arası tamamlanan bir süreçtir. Karadağ’da nasıl şirket kurabilirim diyorsanız bu yazımızda size tüm detayları ile Karadağ şirket kurma sürecini sizlere anlatacağız.

Karadağ’da Nasıl Şirket Kurabilirim – İlk Adım şirket ismini belirliyoruz:

Karadağ’da kuracağınız şirket için bir isim seçmeniz ve bu isminde kullanıma uygun yani başkası tarafından kullanılmıyor olması gerekir. Eğer sizin istediğiniz isim başkası tarafından kullanılıyor ise o ismin değişik kombinasyonları ya da bir başka seçenek belirlenir. İsim netleşince sizin için rezerve edilerek şirket kurulum süreci başlatılır.

Karadağ’da Nasıl Şirket Kurabilirim – İkinci Adım Vekaletname veriyoruz

Karadağ’da kurulacak olan şirketin ismi netleştikten sonra bu şirketi kurması için avukatlarımıza bir vekaletname vermeniz gerekmektedir. Bu vekaletnameyi ister Türkiye’den türkçe olarak ya da Karadağ’da yeminli tercüman eşliğinde Karadağca olarak verebilirsiniz. Bir çok danışan bir kere gelerek işlemlerini halletmek için vekaletnameyi Türkiye’den vermektedir. Vekaletnamenin bize ulaşması ile yaklaşık olarak 10-15 iş günü içerisinde şirketiniz avukatlarımız tarafından kurularak hazır hale getirilir.

Karadağ’da Nasıl Şirket Kurabilirim – Üçüncü Adım Oturum Kartı Alma Süreci

Karadağ’da şirket kurma süreci tamamlandıktan sonra artık sizin için oturum kartı başvurusunda bulunabiliriz. Bunun için aşağıda saydığımız belgelerin hazır olması ve sizinle beraber bize ulaştırılması gerekmektedir.

Lise Mezunları İçin Karadağ’da Şirket Kurma Evrakları:

Lise Diploması veya mezuniyet belgesi
Sabıka Kaydı
Bu belgeler Apostilli olarak bize ulaştırılmalıdır.

Üniversite Mezunları İçin Karadağ’da Şirket Kurma Evrakları:

Üniversite diploması veya mezuniyet belgesi
Transkript
Sabıka kaydı
Bu belgeler Apostilli olarak bize ulaştırılmalıdır.

Karadağ’da Nasıl Şirket Kurabilirim – Parmak İzi ve Oturum Kartı Başvurusu Süreci:

Evraklarımız tamam artık başvuru yapabiliriz. Avukatımız sizinle beraber son evrakları organize eder ve sabah erken saatte Karadağ nüfus işleri müdürlüğünde sizinle buluşur. Avukatlarımız sizin için gerekli her işlemi tamamlar siz sadece parmak ize ve fotoğraf çekilerek yaklaşık 1 saat içinde işlemleri tamamlamış olursunuz.

Tüm bu işlemleri sizin için yapmaya hazırız.

Karadağ şirket kurma ücretimiz 2023 yılı için 1250€ ve buna tüm ücretler, vergiler, harçlar, oturum kartı ve danışmanlık ücreti dahildir. Üniversite mezunları için ücret 1350€ dur.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir